Taşınma karmaşık olabilir ve çoğu zaman yeni işinize veya evinize hemen taşınamazsınız. Adana eşya depolama hizmetimiz bu durumda yardımınıza hazırdır. Baraj Nakliyat ev eşyaları ve antikalardan kayıt ve ekipman depolamaya ve fazla envantere kadar tüm depolama ihtiyaçlarınız için çözümler sunar.

Kira gününüz doldu ve yeni bulamadınız ise eşyalarınızı nakliye araçlarımızla alıyoruz ve depomuza getiriyoruz. Yeni ev tutunca Adana kiralık eşya depomuzdan yeni evinize ev eşyalarınızı taşıyoruz. Tıpkı Adana evden eve nakliyat yapar gibi eşyaların de monte ve paketleme işlerini yaparak depoya alıyoruz.

adana eşya depolama
Adana Eşya Depolama

Adana Kiralık Eşya Deposu

Firmamızın Adana kiralık eşya depoları gayet temiz ve güvenli depolardır. Oda usulu ve eşyalarınız karışmayacak ve zarar görmeyecek şekilde depolanır. Mümkün olduğunda, nakliyat ekibimiz, eşyalarınızın taşınmasını en aza indirgemek için eşyalarınızı envanterlemek, paketlemek ve kamyonlarımızdaki konteynırlara yüklemek için bulunduğunuz yere gelecektir.

Adana Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Adana eşya depolama fiyatlarımız ev eşyalarınızın kaplayacağı alana göre değişir. Örneğin 2+1 evin depolama fiyatı aylık 450₺ olarak belirlenmiştir. Nakliye ücretleri depolama ücretine dahil değildir.

Ev eşyalarınız yüksek katlı evlerdeyse asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile depolama yapıyoruz. Yine yüksek kata taşınacak olursanız mobilya ve diğer eşyalarınızın kurulumunu aynen yapıyoruz ve asansör ile taşıyoruz.