adana hamal

Adana Hamal

Arama nedeniniz kendi imkanlarınız ile taşıyamadığınız yükleri Adana Hamal yardımı ile taşıma ise doğru yerdesiniz. Adana Nakliye firmamızın aynı zamanda hamaliye hizmeti de vardır. Ekibimizde bulunan hamallar ev taşıma işinde usta kişilerdir. Her biri farklı özelliğe sahip elemanlardan oluşur.

Baraj Nakliyat firmamızın evden eve nakliyat ekibinde bulunan hamallar mobilya montajı dahil pek çok işi sizin için yapmaya hazırdır. Firmamızdan günlük hamal ve ya iş başı hamal temin edebilirsiniz. Adana hamal ücretleri 150₺ den başlar ancak bu yapılacak işin cinsine göre değişebilir.

Hamal Hangi Hangi İşleri Yapar ?

Bünyemizde bulunan hamallar özellikle evden eve nakliye işi yapan kişilerdir. Eşyalarınızı paketleme ,mobilyaları söküp takma ,beyaz eşya söküp takma gibi işleri kolaylıkla yapar. Bu işlere ek olarak küçük taşıma işleri içinde hizmet verilir. Örneğin odun kömür taşıma ,koli taşıma ,fuar malzemeleri taşıma gibi işleri de yapıyoruz. Ayrıca Adana Pikap Nakliye içinde hizmetimiz mevcuttur.

adana hamal
Adana Hamal

Aynı Apartmanda Taşıma İçin Hamal

Bulunduğunuz apartmanın bir üst ve ya bir alt katına taşınmak için Adana hamal hizmeti işinizi çözer. Burada kamyon yüklemesine gerek yoktur. 4-5 hamal ile aynı bina içinde evinizi taşıyabiliriz. Bu tabi fiyat bakımından da avantaj sağlar. Araç masrafları olamayacağından fiyatlarda ucuz olacaktır.

Ev İçi Yer Değiştirme İçin Hamal

Evinizin içinde yatak odasının yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Adana hamaliye ekibimiz mobilyaların montajı da dahil odanızın yerini değiştirebilir. Bir koltuk takımının yerini değiştirmek ve ya eski eşyaları depoya indirmek için firmamızdan hamal temin etmeniz mümkündür.

Hamal ve Pikap Nakliye Bir Arada

Küçük nakliye işleriniz için çok fazla büyük araçlara gerek yoktur. Örneğin bir genç odasını taşıma için 2 hamal birde pikap araç yeterlidir. Bir koltuk takımını taşıma için küçük nakliye aracı ve hamallar yardımız ile uygun fiyatlara yapabiliriz.

Adana’da Hamal Nereden Bulunur ?

Adana’da hamal genelde evden eve nakliyat firmalarında bulabilirsiniz. Hamallar genelde nakliye şirketlerine bağlı olarak çalışır. Bu yüzden ilk aramanız gereken taşıma şirketleri olmalıdır. Özellikle ev eşyası taşıması yapılacak ise piyasa da buluna diğer hamallar bu işi yapamayabilir. Ev taşımada önemli olan taşıma değil hasar vermeden taşımak olduğunu unutmayın.

Adana Hamal Fiyatları Ne Kadar ?

Kapsamlı Adana Hamal fiyatlarını belirlemek için işinizi tam olarak anlamamız gerekir. Bazı işlerde iş başı hamal ücreti belirlenir. Bazı işlerde saatlik hamal fiyatları belirlenir. Buna göre Adana hamal fiyatları için aşağıda bulunan listeyi inceleyiniz.

Adana Hamal FiyatlarıAdana Hamal ÜcretleriAdana Hamaliye Fiyatları
Adana 1 hamal fiyatıev taşıma500 tl
Adana 2 hamal fiyatıev taşıma1000 tl
Adana 3 Hamal fiyatıev taşıma1500 tl
Adana 4 Hamal fiyatıev taşıma2000 tl
Adana 5 Hamal fiyatıev taşıma2500 tl
Adana 6 Hamal fiyatıev taşıma3000 tl
Adana Hamal Fiyatları Listesi 2023

Hamal Ne İş Yapar ?

Hamal ev taşıma dahil diğer ağır yüklerin insan gücü ile taşınma işlerini yapan personele denir. Hamallar ile taşımakta zorlandığınız diğer yükleri de taşıyabilirsiniz.

Hamal Nereden Bulunur ?

Adana için hamal nakliye firmalarının tümünden temin edebilirsiniz. Hamallar nakliye firmalarına bağlı olarak çalışır.

Hamal Fiyatları Ne Kadar ?

Hamal fiyatları kişi başı taban fiyat 150₺ dir. Ancak yapılacak işe göre saatlik ve ya iş başı olarak 150-250 ₺ arası değişir.

Hamallar Mobilya Montajı Yaparmı ?

Evet,eğer ciddi bir nakliye firmasından hamal temin ederseniz mobilyalarınızın kurulumunu yaparlar.

 

Baraj Nakliyat Blog
Tufanbeyli NakliyatTarsus NakliyatKozan Nakliyat Ceyhan Nakliyat Karataş Evden Eve Nakliyat Pozantı Nakliyat Karaisalı Nakliyat İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Atapark Nakliyat Akyurt Nakliyat Çayyolu Nakliyat Batıkent Nakliyat Yenimahalle Nakliyat Mamak Nakliyat Keçiören Nakliyat Çankaya Nakliyat Balgat Nakliyat