adana mersin evden eve nakliyat

Adana Mersin Evden Eve Nakliyat

Baraj Nakliyat  olarak Adana Mersin evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Günümüze dek  Adana’dan Mersin iline onlarca ev taşıdık sonuç % 100 başarı. Tecrübeli Adana evden eve firması olarak Mersin ilinde tüm bölgelere hakimiz. Yazımız da en çok merak edilen Adana Mersin evden eve nakliyat fiyatlarına da değineceğiz. Müşterilerimizin  çok  sorduğu ve araştırdığı Adana Mersin nakliye fiyatları yazımızda mevcuttur.

Adana Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Standart 2+1  Adana Mersin Arası evden eve nakliyat fiyatı 2000₺ den başlar. Eğer asansörlü taşımacılık yapılacak ise fiyatlar artış gösterir. Eğer eski ev ve yeni ev 1. kat üzeri ise asansörlü evden eve nakliyat yapıyoruz. Buda fiyatları 500 ile 1000₺ arası değiştiriyor.

Adana Mersin evden eve nakliyat için Ortalama fiyatlar kat yüksekliği ve oda sayısına göre 2000₺ den başlar ve 3500 ₺ gibi rakamlara çıkar. Net fiyat verebilmemiz için ekspertiz hizmeti ile Adana Mersin nakliye fiyatlarını sabitliyoruz. Bu şekilde her iki taraf da güvence altına alınıyor.

Adana Mersin Arası Nakliye Neleri Kapsar  ?

Adana Mersin nakliye   evden eve nakliyat hizmetinde çok kapsamlı çalışıyoruz. Eşyaların toplanması , mobilya montajı , beyaz eşya montajı gibi tüm işleri yapacak alt yapımız mevcut. Firmamız ev taşıma konusunda çok deneyimli bir firmadır. Adana evden eve nakliyat firmamızın Mersin şubesi de mevcuttur.

Elemanlarımızın hepsi bu iş için yetişmiştir. Araç ve ekipmanlarımız son model dir. Tam kapasitemiz ile müşteri memnuniyetine önem vererek çalışıyoruz. Diğer tüm bölgelere verdiğimiz Adana şehirler arası nakliyat hizmetimiz Mersin bölgesi için de profesyonel olarak yapılıyor.

adana mersin nakliye
Adana Mersin nakliye hizmeti hakkında ip ucu veren bir resim

Adana Mersin Ev Taşıma Ne Kadar Zaman Alır ?

Hızlı bir Adana ev taşıma firmasıyız. Araçlarımız ve elemanlarımız zaman doğru kullanmak kaydı ile aynı gün içinde Adana Mersin evden eve nakliyat işlemini sonuçlandırır. Sabah saatlerinde işe başlanır ise  öğleden sonra saat 15:00 civarında tüm iş birmiş olur.

Tabi bu durum ev eşyanızın çokluğuna göre değişebilir. Her ev için aynı zamanı vermemiz mümkün değil. Bazen eşyası çok olan müşterilerimizde karşımıza çıkıyor. Bu durumlarda iş akşama kadar zamanımız alabiliyor. Adana Mersin evden eve nakliyat hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adana Baraj Nakliyat Ev Taşıma