Adana Pikap Nakliyat

Adana Pikap Nakliye

Firmamız Adana pikap nakliye araçları ile yük ve eşya taşıma hizmeti vermemktedir. Pikap nakliye araçlarının faydaları taşıma işlerini ucuza yapmaktır. Az miktarda örneğin çeyiz eşyası taşıma gibi işler için aranan araçlardır.

Adana Pikap Nakliye ile Eşya Taşıma

Eşyalarınız az miktarda ise Adana pikap nakliye araçlarımız ile çok ekonomik fiyatlara taşımayapabiliriz. Adana Pikap nakliye fiyatlarımız yüzünüzü güldürecek şekilde ayarlanmıştır. Her bütçeye göre küçük nakliye araçlarımız mevcut.

Adana nakliye hizmetlerimiz arasında pikap nakliye hizmeti de yer almaktadır. Küçük nakliye işleriniz için panelvan ve doblo,transit nakliye araçları ile eşya ve yük taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamız Adana nakliyeci olarak hem komple ev taşıma hemde parça ev eşyası ve yük taşıma alanında hizmet vermektedir. Mini nakliyat işleriniz için de Baraj Nakliye firmamızdan hizmet almanız mümkündür.

Adana Pikap Taşıma
Adana Pikap Nakliye

Adana Pikap Nakliye Fiyatları

Alt kısımda bulunan fiyat tablosunda pikap nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz .

1+1 Pikap Nakliye FiyatıElemanlı1750 TL
2+1 Pikap nakliye fiyatıElemanlı2500 tl
Parça Eşya Pikap Nakliye FiyatıElemanlı750 tl
Öğrenci Eşyası Pikap Nakliye FiyatıElemanlı1500 tl
Bekar Eşyası Pikap Nakliye FiyatıElemanlı1600 tl
Şehir İçi Pikap Nakliye FiyatıElemansız400 tl
Şehirlerarası Pikap Nakliye FiyatıElemansız3000-7000 tl
Adana Pikap Nakliye Fiyatları

Adana Pikap Taşıma İle Yük Nakliye

Evden eve taşıma kamyonlarının büyük geldiği durumlarda mesela dar sokaklarda Adana pikap taşıma hizmetimiz en iyi seçenektir. Adana pikap nakliye araç filomuz içinde açık kasa ve kapalı kasa kamyonet nakliyat araçları mevcuttur. 1+1   ve 2+1  gibi ev taşıma işlerini uygun ucuz fiyatlara yaptırmak için Adana Nakliye Pikap hizmetimizi seçiniz.

Nakliye Pikap
Adana Pikap Nakliyat

Adana Pikap Nakliye İle Eşya Nakliye

Adana pikap nakliyat araçlarımız kapalı kasa olarak dizayn edilmiştir. Bu sebeple eşya taşıma işlerini güvenle yapıyoruz. Elemanlarımız kalifiye ve yetişmiş kişilerdir. Adana pikap nakliye esnasında ambalajlama,mobilya montaj gibi işlerin tamamını yapacak kapasiteye sahibiz. Sizde ambalajlı,sigortalı,asansörlü pikap nakliye için bizden hizmet alabilirsiniz.

Pikap Nakliye İle Öğrenci Eşyası Taşıma

Adana pikap nakliye araçlarımız ile öğrenci kardeşlerimizin eşyalarını ucuz fiyatlara taşıyoruz. Öğrenci eşyaları az miktarda olduğundan bu araçlar yeterlidir. Adana nakliye pikap hizmetimiz de en düşük nakliye fiyatları teklif edilmektedir.

Adana’da öğrenci eşyası taşıyan firmaları arıyorsanız Baraj nakliyat olarak siz değerli öğrencilerin yanındayız. Ufak tefek nakliye ve taşıma işleriniz için dilediğiniz zaman bizi arayınız. Evden eve nakliyat firması olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Pikap Nakliye Araçları İle Bekar Eşyası Taşıma

Bekar eşyası taşımacılığında Adana pikap taşımacılık ve nakliye araçlarını kullanıyoruz. Hemen hemen 17 metreküplül olan bu araçlar ile az eşya taşıma işlerini kolaylıkla ve ucuza yapıyoruz. Şehir içinde yada şehir dışında nakliye pikap araçlarımız ile hızlı ve güvenli taşıma hizmeti veriyoruz.

Adana Küçük Nakliye İşleri

Adana Küçük nakliye işleri parça eşya taşıma da dahil paket ve çeyiz taşıma gibi işler için geçerlidir. Adana Mini nakliyat servisimiz küçük nakliyeciler içinde uygun araçlara sahip ender firmalardan biridir. Adana ilimizde küçük nakliye ihtiyaç duyduğunuzda Baraj Nakliye firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Adana nakliye firmaları için de küçük nakliye aracı olan sayılı firmalar arasındayız.

Adana Evden Eve Pikap Nakliye

Evden eve nakliyat işlerinde bazen sokalar dar olabiliyor. Bu nedenle Adana evden eve pikap nakliyat araçları tercih etmenizde fayda var. Bu araçlar küçük olduğundan hemen her bölgede taşıma yapabilir. Adana mini pikap nakliyat servisimizin geniş bir araç filosu mevcuttur. Yüreğir gibi bölgelerde kamyoın nakliye araçlarının girmediği sokaklarda pikap nakliyat araçlarımızı seçmelisiniz.

Adana pikap taşıma aracı olarak kullandığımız transit nakliye aracı ile her türlü yük taşıması yapıyoruz. Araçların kapalı kasa ve açık kasa modelleri mevcuttur. Transit nakliye araçlarımızı şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. İsterseniz de taşıma işini komple biz üstlenebiliriz. Bu tür araçlar ile evden eve nakliyat hizmeti dahi veriyoruz.

Pikap ve kamyonet ile küçük  nakliye hizmeti veren Adana nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Adana pikap nakliye şirketleri içinde bu tür küçük taşımacılık hizmeti veren sayılır firmalardanız. Küçük araçlar ile eşya taşımacılığı sırasında bile eşyalarınızı ambalajlamak sureti ile çalışıyoruz.

Adana Pikap Nakliye İle neler taşınır ?

Adana pikap nakliye araçları ile bekar eşyası,çeyiz eşyası,öğrenci eşyası gibi az miktarda yükler taşınabilir.

Adana Pikap Nakliyat Aracı nereden bulunur ?

Adana pikap nakliyat araçlarına küçük nakliye hizmeti veren firmalardan ulaşabilirsiniz.

Küçük Nakliye İşleri Ne Kadar ?

Küçük nakliye işleri fiyatları yapılan işin ve gidilen mesafenin cinsine göe 500 tl ve 3000 tl arası değişir.

Pikap Taşımacılık Ev Taşırmı ?

Pikap taşımacılık araçları ile 1+1 gibi evler taşınabilir. Daha büyük evler için kamyon nakliye araçları tercih etmelisiniz.

Adana Nakliye Pikap Nasıl Çalışır ?

Adana nakliye pikap araçları ister elemanlı isterseniz de elemansız kiralama usulu çalışmaktadır.

05374092406