Amsya evden eve nakliyat

Amasya Evden Eve Nakliyat

Baraj nakliyat Amasya evden eve nakliyat konusunda son derece tecrübeli ve güvenilir bir firmadır. 10 binden fazla evden eve taşıma işini başarı ile sonuçlandırdık. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat olmak üzere iki ana bölümde hizmet veriyoruz. Aslı işimiz Amasya ev taşıma hizmeti vermektir. Firmamız bünyesinde çok geniş biraraç filosu mevcuttur. Kapalı kasa araçlarımız ile güvenli bir şekilde evden eve taşımacılık yapıyoruz. Ayrıca Şu an için Covid-19 pandemi sebebiyle Amasya nakliyat için tüm sağlık önlemlerini alıyoruz. Amasya merkezde buluna tüm semtlerden nakliye hizmeti için bize müracaat edip bilgi ve ya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Amasya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Amasya 1+1 Evden Eve Nakliyat fiyatıAsansörlü2500 tl
Amasya 2+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü3000 tl
Amasya 3+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü3500 tl
Amasya 4+1 Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü4000 tl
Amasya Adana evden eve nakliyat fiyatıAsansörlü10000 tl
Amasya Mersin Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü10500 tl
Amasya Ankara Evden Eve Nakliyat FiyatıAsansörlü9000 tl

Amasya Şehirler Arası Nakliyat

Baraj nakliyat Amasya şehirler arası nakliyat konusunda uzman bir firmadır. Ev taşıma işinizi en kısa sürede sorunsuz yapabilecek kabiliyete sahiptir. Amasya ile diğer tüm iller arası nakliyat da uzmanlaşmış kadromuz ve son model şehirler arası nakliye araçlarımız mevcuttur. Amasya şehirler arası nakliyeciler içinde Baraj Nakliyat en iyi tercihtir. Bunun sebebi dürüst olmamız ve tecrübe vebilgimizi işimize tam yansıtmamızdır. Amasya şehirler arası taşımacılık için odaklanmış bir ekibimiz mevcuttur. Her biri alanında usta kişilerden oluşur. Ayrıca sigorta kapsamında şehirler arası nakliyat ile eşyalarınız güven altında taşınır.

amasya evden eve taşımacılık
amasya evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Neler Var ?

Amasya evden eve nakliyat ve taşımacılık süreci çok doğru planlanması gerekir. Bunu yapabilmek için müşterilerimize ücretsiz evden eve nakliye ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu süreçde anlaşmalar sağlanıyor. Amasya evden eve nakliyat fiyatları ve evrak işleri yapılıyor. Eşyalar tespit ediliyor. Aracın yanaşacağı yerden tutun da asansörlü evden eve nakliyat aracının yeri dahi tespit ediliyor.Bakınız ev taşıma yaparken şu hizmetleri veriyoruz ;

a) Eşyaların Toplanması

Bu süreçde anlaşma şartlarına göre mutfak eşyaları ve küçük eşyalarınızın kolilenmesi yapılıyor. Ancak kişisel eşya,elbise ve tekstil malzemesi toplamak size aittir. Biz bardaklar,tabaklar,ayakkabılar vb eşyalarınızı özel sepetlerimize topluyoruz.

b) Mobilya Beyaz Eşya De Monte İşlemi

Toplama İşleminin ardından mobilya ve beyaz eşyalarınız paketlemeye hazır hale getirilir. Mobilyalar ,beyaz eşyalar demonte edilir. Koltuk takımları,gardrop vs hepsi de montaj yapılır.

c)Paketleme Aşaması

Evde bulunan tüm eşyalar de monte edilir toplanır. Daha sonrasında paketleme yapılır. Paketleme işlemini eşyaya göre özel kılıf ve ya baloncuklu naylon ile yapıyoruz. Eşya taşımada en güvenli sistem Ambalajlı Amasya evden eve nakliyat biçimidir. Böylece eşyalarınızın zarar göreme olasılığı ortadan kalkar.

d) Yükleme Aşaması

Tüm eşyalar hazır hale geldikten sonra yüklemeye başlanır. Evinizi 1. kat üzeri ise asansörlü evden eve nakliyat aracımız kurulur . Balkon ve ya pencereden asansör yardımı ile araca giden eşyalarınız muntazam bir şekilde istif yapılır.

e) Yeni Evde Yapılan İşler

Yeni evde eşyalarınız göstermiş olduğunuz odalara dağıtılır. Ambalajdan çıkarma işlemleri yapılır. Mobilyalar ve beyaz eşyalar montaj yapılır. Mutfak biz toplamış sak onları kutulardan çıkarıp yerleştirmek müşterilerimize aittir.

Amasya Nakliye Koronavirüs Tedbirleri Alıyor Mu?

Amasya Nakliye Koronavirüs (Covid-19)  önlemleri alıyormu gibi müşterilerimizden sorular geliyor. Merakınızı anlıyoruz. Baraj Nakliyat olarak tüm personelimiz sık sık sağlık kontrolünden geçmektedir. Bu hep sizin hem de çalışanların sağlığı için çok önemlidir. Evet Amasya nakliyat firması olarak tüm koronavirüs önlemlerini alıyoruz. Maske kullanan  personeller,hijyenik paketleme malzemeleri ve sürekli dezenfekte edilen araçlar ile Amasya nakliye hizmeti veriyoruz.

 

Hizmetlerimiz

Amasya evden eve nakliyat ve diğer nakliye alanlarında verdiğimiz tüm hizmetlerimiz alt kısımda bulunan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Amasya'da hemen her türlü nakliye işini yapabilecek alt yapımız mevcuttur.

Asansörlü Taşımacılık

Amasya asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile yüksek katlarda çözümler üretiyoruz.

Şehir İçi Nakliye

Amasya şehir içi nakliye hizmetimiz ile ev taşıma ve diğer nakliye işlerinizi itina ile yapıyoıruz.

Ofis Taşıma

Amasya ofis taşıma işyeri taşıma büro taşıma her sektöreden işyerinin taşınması için bize ulaşın.

Asansör Kiralama

Amasya asansör kiralama servisi olarak ev taşıma ve diğer sektörlere asansör kiraya veriyoruz.

Şehirler Arası Nakliye

Amasya şehirler arası nakliye hizmetimiz ile Türkiye geneli ev taşıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık

Amasya Sigortalı evden eve nakliyat ve taşımacılık ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Pikap Kamyonet Nakliye

Amasya pikap kamyonet nakliye araçlarımız ile küçük nakliye işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Eşya Depolama

Amasya eşya depolama hizmetimiz oda usulü mekanlarda yapılmaktadır.

Amasya Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Neleri Kapsar ?

Amasya Nakliyat firması Baraj Nakliyat ev taşıma ile beraber diğer tüm nakliye alanlarında hizmet vermektedir.Amasya evden eve nakliye başta olmak üzere şehir içi ve şehirler arası yük ve eşya taşıma hizmeti de veriyoruz. Kamyon nakliye,Kamyonet nakliye,Hastane taşıma,villa taşıma,okul dershane taşıma gibi tüm nakliye alanlarında bizde varız. Güçlü alt yapımız ve son model araç filomuz ile her türlü nakliye işinin altından kalakacak kapasitedeyiz.

Amasya Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliye şirketi olarak sağladığımız hizmetler yanında Diğer Amasya taşımacılık ve nakliye işlerini de yapacak gücümüz  mevcuttur.Küçük ve Büyük araç lar ile küçük nakliye işlerinide yapıyoruz. Yük ve eşya taşıma konusunda uzun yıllardan bu yana tecrübemiz mevcuttur. Nakliye Amasya servisimiz parça ev eşyası taşımak içinde hizmet vermektedir. 2022 Amasya nakliye fiyatları için alt kısımda bulunan örnekleri inceleyiniz.

Amasya Taşıma Şirketleri Fiyatları

(Amasya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi )

a) 2+1 Ev taşıma fiyatı : 2000₺

b)3+1 Ev Taşıma Fiyatı : 3000₺

c) 4+1 Ev Taşıma Fiyatı : 3500₺

d) 5+1 Ev Taşıma fiyatı : 4000₺

e) 2+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :3000₺

f) 3+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı : 3500₺

g) 3+1 Tek taraf asansölü taşıma fiyatı :3750₺

ğ)4+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :4250₺

 

amasya nakliyat firmaları
amasya nakliye firmaları
amasya ev taşıma şirketleri

Amasya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Baraj nakliyat her alanda olduğu gibi Amasya şehirler arası evden eve nakliyat konusundada çok deneyimli bir firmadır. Ülke genelin verdiğimiz şehirler arası ev taşıma hizmeti için sayısız referansımız mevcuttur. Özellikle memurların Şehirler arası evden eve nakliyat için ilk tercihi Baraj nakliyat'tır. Atama dönemlerinde bu tür müşterilerimize özel şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. En deneyimli elemanlarımızı görevlendiriyor ve en yeni araçlarımızı kullanıyoruz.

Deneyimli ve güvenilir bir Amasya evden eve nakliyat firması olarak fiyatlarımız da müşterilerimizin yüzünü güldürecek şekilde ayarlanmıştır. Çok fazla kar hedeflemeden fiyatlandırma yapıyoruz. Amasya'ya özel evden eve nakliyat fiyatları oluşturuyoruz. Amasya'dan Türkiye'nin her köşesine şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

Amasya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Amasya da yüksek katlarda eşya taşıma zor iştir. Bunun için Amasya asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ön plana çıkmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat faydası hem zamandan kazandırır hemde eşyaların zarar görme olasılığını ortadan kaldırır. Merdiven boşluklarında taşınan eşyaların zarar görme olasılığı her zaman vardır. Ancak Amasya asansörlü nakliyat ile hasar olasılığı ortadan kalkar. Amasya evden eve nakliyat için kullandığımız 1 adet 21 katlı mobil asansörümüüz mevcuttur.  Amasya ev taşıma şirketleri içinde asansörlü taşıma yapabilen birkaç firmadan biridir Baraj Nakliyat. Amasya asansörlü taşıma şirketleri arayışınızda ilk tercihiniz firmamız olmalıdır. Bunun sebebi asansör kullanımında en eski ve en tecrübeli firmayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Amasya evden eve nakliyat için Baraj Nakliyat en doğru seçimdir. Güçlü alt yapı,deneyimli personeller,son model kamyonlar ve en yeni araç gereçler ile hizmet akışı sağlıyoruz. 25 yıldan fazla bir zamandan beri Amasya nakliyat sektöründe çalışıyoruz. Sektörde kendimiz kanıtlamış bir firmayız. Sayısız evden eve taşıma referensımız mevcuttur. Amasya evden eve nakliye içinde binlerce mutlu müşterimiz vardır. Müşteri görüş ve yorumlarımızdan bunu anlamak zor değildir. Size sözümüz olsun ki hem dürüst hemde dikkatli davaranacağız. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları kendi eşyalarımız gibi değerlidir. Bunu bilincinde olarak sizlere hizmet vereceğiz. Baraj Nakliyat aldığı ücreti hak etmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Bu konuda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Amasya'dan Türkiye'nin Her Köşesine Ev Taşıma

Amasya ev taşıma şirketi olarak Türkiye'nin en uzak noktasına dahi evden eve nakliyat yapıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat ile yolda olabilecek hasarlara karşı önlem alıyoruz. Amasya şehirler arası nakliyat konusunda tecrübesi olan Baraj nakliyat evinizi en kısa sürede ve sorunsuz taşıma sözü veriyor. İster kısa mesafe ister uzun mesafe şehirler arası ataşının fark etmez. Bizimle taşınmak sizlere ayrıcalık katacaktır.

 

Amasya Evden Eve Nakliyat Yorumlar

0
Araç Sayısı
00000
Amasya Evden Eve Nakliyat
00000
Toplam Müşteri
00000
Memnun Müşteri