ANKARA ADANA NAKLİYAT

Ankara Adana Ev Taşıma

Adana Nakliyat firması olarak Ankara Adana ev taşıma hizmetimiz mevcuttur. Dönüş aracı olarak Ankara Adana evden eve nakliyat için uygun fiyatlar sunuyoruz. Adana’nın yerli ve köklü firmalarından Baraj Nakliyat ile güvenle taşınabilirsiniz.

Firmamız Hızlı,Güvenli,Asansörlü Ankara Adana ev taşıma hizmeti için güçlü bir alt yapıya sahiptir.Kapalı çelik kasa araçlar ile korunaklı şekilde evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız ambalajlama,mobilya monte ve mutfak toplama gibi işleri eksiksiz olarak yapıyoruz.

Ankara Adana Ev Taşıma

Ankara Adana Ev Taşıma Fiyatları

Adana’dan Ankara iline sürekli olarak nakliye hizmeti veriyoruz. Dönüşlerde Ankara Adana ev taşıma fiyatları daha uygun olmaktadır. Yakıt giderlerinde bir nebze olsun indirim yaparak müşterilerimize destek oluyoruz. Net fiyatlar için eşyalarınızın resim ve ya videolarını istiyor buna göre fiyat veriyoruz. Örnek Ankara Adana ev taşıma fiyatları tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Ankara Adana 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü5500 TL
Ankara Adana 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü7500 TL
Ankara Adana 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü8500 TL
Ankara Adana 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü9500 TL
Ankara Adana 5+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü10500 TL
Ankara Adana Parça Eşya Taşıma FiyatıAsansörlü2500 TL
Ankara Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Adana Evden Eve Nakliyat Süreci

Ankara Adana evden eve nakliyat süreci ekspertiz hizmeti ile başlar. Bu aşamada eşya tespiti,yükleme ve teslimat tarihleri ile Ankara Adana nakliye ücretleri belirlernir. Sonrasında taşıma günü belirlernir. Ekiplerini ev eşyalarınızı ambalajlama ve de monte sonrası dikkatlice araca yükler.

Ankara Adana ev taşıma esnasında sigorta işlemleri ve diğer sözleşme gibi evraklar eksiksiz yapılır. Ankara ilinde sökülen mobilyalar Adana ‘da kurulur. Ambalajdan çıkartılır ,Beyaz eşyalar monte edilir. Ankara da ne sökülmüşse Adana da aynen kuurlur.

Ankara Adana Nakliye Kaç Gün Sürer ?

Hava yol şartları eşya miktarına göre Ankara Adana nakliye teslimat süreci 48 saatdir. Anca özel yani ekspres evden eve nakliyat hizmetinde aynı gün dahi teslimat yapabiliriz. Bunun için sadece size özel araç kullanıyoruz. Başka herhangi bir yük almıyoruz.

Diğer Ankara Adana Nakliye hizmetlerinde 2 müşterimizin eşyasını yüklüyoruz. Dolayısı ile teslimat süresi 1 gün kadar uzayabiliyor. Ancak maliyetleri düşürebilmek için bu şekilde çalışmamız kaçınılmaz. Mazot giderlerinde en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu çoklu taşımadır.

Ankara Adana Nakliyat İçin Boş Dönüş Aracı ?

Adana Ankara nakliyat için boş dönüş aracı çok önemli bir konudur. Müşterilerimiz den gelen taleplerden bunu anlıyoruz. Ankara’dan Adana’ya taşınan kişiler Adana firmaları ile taşınmak istiyor. Bunun sebebi dönüş aracı ucuz olur mantığı. Ama evden eve nakliyat için bu çok fazla bir değer kazanmıyor.

İşçilik ve asansör maliyetleri Ankara Adana Boş dönüş aracı içinde aynıdır. Sadece mazot farkı olarak size indirim yapılabilir. Ankara Adana ev taşıma fiyatları indirimli olabilmesi için 2 müşteri aynı araçda olmasıdaha mantıklıdır.

Ankara Adana Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Adana şehirler arası nakliyat firması olarak çok deneyimli bir firmayız. Ankara bölgesine çok uzun zamandır çalışıyoruz. Dolayısı ile nerede ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Ankara Adana evden eve nakliyat sürecinizi sigortalı,ambalajlı,asansörlü olarak kusursuz yönetiyoruz.

Ankara Adana ev taşıma ücretlerimiz de diğerlerine göre daha ucuz olacağından emin olabilirsiniz. Firmmaız Adana’ya boş dönmemek adına fiyatlarda kabul edilir ölçüde taviz vermektedir.

Ankara Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara Adana ev taşıma fiyatları eşya miktarı ve kat yüksekliğine göre 5000- 15000 arası değişir.

Ankara Adana Nakliyat Kaç Güm Sürer ?

Ankara Adana nakliyat hava ve yol şartlarına göre 48 saatb içinde tamamlanmaktadır.

Ankara Adana Parça Eşya Taşıyormusunuz ?

Evet Genelde araçlarımızda boş yer kalıyor ve parça eşyalarınızı taşıyoruz.

Ankara Adana Nakliye Sigortalımı ?

Evet . Ankara Adana nakliye işlerinin tümü sigortalı olarak yapılır.

Ankara Adana Boş Nakliye Aracı Bulmak

Ankara Adana ev taşıma için boş dönüş kamyonu bulmak önemli. Bunun için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ankara Adana arası çalışan nakliyecilerin tümü ile istişare halindeyiz. Bizim aracımız olmasa dahi diğer firmalardan aracınızı ayarlayabiliriz. Evden eve taşıma firması olarak size her konuda destek olabiliriz.

Baraj Nakliyat Blog
05374092406