ankara nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat için Ankara ve çevresinde taşınmak isteyen kişiler için artık profesyonel hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Eski taşınma yöntemlerinin tamamen bir kenara bırakıldığı ve yeni nesil Ankara Nakliyat yöntemlerle eşyaların taşındığı bir dönemde yaşanıyor. Bu süreçte eşyaların taşınmasında da profesyonel çalışmalar bir lüks değil gereksinim haline geliyor. Yüksek katlı binalar, eşya miktarının çok olması bu süreçte profesyonel taşıma hizmetini de beraberinde getiren birer uygulama oluyor. Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile taşınmanızı hem şehir içinde hem de şehirlerarasında sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Taşınma hizmeti sırasında olası bir sorun ile karşılaşıldığında eşyaların sorunsuz olarak taşınabilmesinde firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bu süreci en kolay şekilde atlatabilmeniz için her türlü özveriyi sizlere sunmaya çalışıyoruz. Eşyaların güvenli olarak bir yerden başka bir yere aktarılması son derece önemli bir konudur. Bu süreçte dikkat ettiğimiz konu sorunsuz bir taşınma olmasıdır.

✅ Yetki BelgesiK-3 Ev Ofis Taşıma
☎️ Cep Telefon05374092406
✅ Baraj GarantisiGüvenli Garantili Taşıma
✅ Vergi DairesiÇukurova

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Neler Var ?

Ankara evden eve nakliyat için doğru bir taşıma planı yapmak gerekir. Aksi halde ev taşıma esnasında ve sonrasında sorun yaşanabilir.Firma Olarak neler yaptığımızdan bahsedelim.

a)Ücretsiz Ekspertiz

Evden eve taşıma için en önemli adımlardan biridir ekspertiz. Bu süreçte müşteri ve firma arasında yapılan anlaşmalar daha sağlıklı olur. Ankara evden eve nakliyat fiyatları ekspertiz sürecinde eşya başında belirlenir. Ekspertiz ile planlana Ankara nakliyat işinde herhangi bir sorun çıkması engellenmiş olur. Bu süreçte eşya miktarına göre eleman sayısı ve diğer araç gereçler ayarlarınır.

b)Eşyaların Toplanması

Ankara evden eve nakliyat hizmetinde küçük eşyaların kimin tarafından toplanacağı anlaşma şartlarına bağlıdır. Bu şekilde anlaşma yapılmışsa; küçük eşyaları,mutfak eşyalarını topluyoruz. Anlaşmamız içinde yok ise küçük eşyaları toplamak tamamen müşteriye aittir. Diğer kaba eşyaların toplamasını biz yapıyoruz.

c)Mobilya Beyaz Eşya De Montaj Aşaması

Bu süreçde evinizde bulunan mobilyalar ve beyaz eşyalar taşınmaya hazır hale getirilir. De monte edilerek paketlenir. Modüler olan tüm mobilyaları söküp takmak firmamıza aittir. Ancak özel yapım gömme dolaplar yine anlaşma şartlarına bağlı ve ya ek ücret mukabilinde montaj yapılır.

d)Paketleme Aşaması

Eşyalarınız demonte olup taşımaya hazır hale gelince paketleme aşaması başlar. Ankara ev taşıma işlemi sırasında eşyalarınız profesyonel olarak baloncuklu naylon ile paketlenir. Koltuklar,Mobilyalar,Beyaz eşyaların tümü korunaklı bi şekilde ambalajlı olarak taşınır.

e)Yükleme Süreci

Tüm eşyalarınız Ankara nakliye için hazırlandıktan sonra yükleme adımına geçilir. Eğer eviniz 1. kat üzeri ise Ankara asansörlü evden eve nakliyat aracımız kurulur. Yukarıda 4 aşağıda 2 eleman takviyesi ile ev eşyalarınız muntazam bir şekilde nakliye kamyonumuza istif edilir.

Hafta Sonu Çalışıyoruz

Pandemi sürecinin bitmesi ike birlikde Ankara evden eve taşımacılık için hafta sonuda hizmet vermeye başladık. Ankara nakliyat için hemen hemen tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. Pandemi sürecinde Ankara nakliye firmaları dahil diğer iller içinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Taşınmak isteyen müşterilerimiz gerekli izinleri alıp ev taşıma işini yapabişmektedir.

ankara nakliye firmaları
ankara nakliye

Ankara Nakliye İçin Korona Virüs Önlemleri Alınıyormu ?

Baraj Nakliyat olarak Koronavirüs (covid-19) için gereken önlemleri alıyoruz. Ankara evden eve nakliyat personelimiz sağlık kontrolünden geçmiş ve sürekli geçmektedir. Her ev taşıma öncesive sonradı araç ve gereçlerimizi dezenfekte ederek işe başlıyoruz. Ankara nakliye için Koronavirüs önlemlerine önem verdiğimizden emin olabilirsiniz.

 

   

Hizmetlerimiz

Ankara evden eve nakliye dahil verdiğimiz diğer tüm taşımacılık hizmetlerine alt kısımda bulunan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz ile her sektöreden büro ve işyerlerini profesyonel olarak taşıyoruz

Şehir İçi Nakliye

Şehir İçi Nakliye Hizmetimiz ile Ankara'da tüm ilçe ve semtlerde bizde varız.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetimiz tek ürün ve eşyalarınızı küçük araçlar ile uygun fiyata taşıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

Ankara'dan Türkiye'nin her köşesine şehirler arası nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

Kamyonet Nakliye

Kamyonet Nakliye Araçlarımız ile 1+1 gibi az eşyalarınızı uygun fiyat avantajları ile taşıyoruz.

Asigortalı Taşımacılık

Sigorta kapsamında ev taşımacılık gübenli karayolu nakliyesi

Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmetleri için bize ulaşın oda usulü profesyonel depolar.

Ambalajlı Taşımacılık

Ev eşyası ambalajlı taşımacılık ile sorunsuz hasarsız çiziksiz taşımacılık

Asansör Kiralama

Her sektöreden firmalara mobil asansör kiralama hizmetleri için bize ulaşın

Villa Taşımacılığı

Büyük araçlar profesyonel elemanlar ile villa taşımacılığı

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlarda çözüm ortağınız asansörlü taşımacılık hizmeti

Pikap Nakliye

Küçük nakliye işleriniz için pikap nakliye araçlarımız mevcuttur.

Hamal

Ev taşıma için deneyimli kalifiye hamal ekibi için iletişime geçin

Piyano Taşıma

Normal ve kuyruklu piyano taşıma hizmetleri

Para Kasası Taşıma

Para kasası taşıma için uzman personel ve uygun araç gerecimiz mevcuttur

Banka Taşıma

Kurmsal banka taşımacılığı profesyonel Banka nakliye çözümleri

Ankara Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Neleri Kapsar ?

Ankara evden eve taşımacılık firması olarak Diğer Ankara nakliye hizmetlerinizde yapacak alt yapımız mevcuttur. Elbette Ankara Nakliyat ev taşımadan ibaret değildir. Diğer yüklerin taşımacılığı için de araç filomuz ve eleman kadromuz mevcut. Parsiyel taşımacılıkdan turun da açık kasa kamyon nakliye işlerine kadar her türlü nakliye için bizden hizmet alabilirsiniz.

Ankara Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetler yanında Diğer Ankara taşıma işlerini de yapacak araç alt yapımız mevcuttur.Küçük araç lar ile küçük nakliye işlerinide yapıyoruz. Yük ve eşya taşıma konusunda uzun yıllardan bu yana tecrübemiz mevcuttur. Nakliye Ankara servisimiz parça ev eşyası taşımak içinde hizmet vermektedir. En güncel Ankara nakliye fiyatları için alt kısımda bulunan listeyi inceleyiniz.

Ankara Nakliye Fiyatları

a) 2+1 Ankara Nakliye Fiyatı : 3000₺

b)3+1 Ankara Nakliye Fiyatı : 4000₺

c)4+1 Ankara Nakliye Fiyatı : 5000₺

d)Villa Nakliye Fiyatı : 7500₺

e) 5+1 Ankara Nakliye Fiyatı : 6500₺

f) 1+1 Asansörlü Nakliye Fiyatı : 4000₺

g)2+1 Asansörlü Nakliye Fiyatı : 4250₺

Ankara nakliye firmaları fiyatları için üst kısımda verdiğimiz örnek fiyat listesidir. Asıl fiyatlar yapılan ekspertiz sonrası belli olacaktır.

Ankara Taşıma Şirketleri Fiyatları

(Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi )

a) 2+1 Ev taşıma fiyatı : 3750₺

b)3+1 Ev Taşıma Fiyatı : 4500₺

c) 4+1 Ev Taşıma Fiyatı : 5500₺

d) 5+1 Ev Taşıma fiyatı : 6500₺

e) 2+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :3500₺

f) 3+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı : 4500₺

g) 3+1 Tek taraf asansölü taşıma fiyatı :4750₺

ğ)4+1 Tek taraf asansörlü taşıma fiyatı :6000₺

ankara ev taşıma
ankara nakliyat
ankara evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada yüzlerce evden eve taşımacılık firması bulmak mümkündür. Ancak her firma aynı titizlikde çalışmayabilir. İyi niyetli oland avardır kötüde bu her sektörde böyledir. Ankara nakliye sektöründe pek çok güvenilir firma varken kötü olanlarda mutlaka çıkabilir.Bu sizin şansınıza kalmıştır. İşi şansa bırakmamak için denyimli ve referansları olan firmaları tercih etrmelisiniz. Anlaşma yaptığınız firmanın ofisini ziyaret ediniz. Eşyalarınızı evinizde görmelerini sağlayınız. Mümkünse sözleşme yapınız.

Ucuz Ankara Ev Taşıma

Firmamız piyasa şartlarına göre % 10 daha ucuz Ankara evden eve nakliyat fiyatları ile çalışır. Çok fazla  kar marjı hedeflemeden çalışıyoruz.Ülkemiz ekonomik koşulları göz önüne alarak Ucuz Ankara nakliyat fiyatları hesaplıyoruz.

Ankara evden eve nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasıdır. Aynı zamanda bu süreçte alacağınız hizmetin fiyatı da önemli konulardan biri olmaktadır. Eşyalarınızın nakliyatının sorunsuz olmasında firmamızın her türlü tedbiri alması son derece önemlidir.

Ankara evden eve nakliyat fiyatı da bu bakımdan önemli olmaktadır. Eşyalarınızı yüksek kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı şekilde taşıyoruz. Ancak fiyatlarımız değişken olduğundan müşterilerimiz taşınma hizmetlerinde fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilmektedir. Yüksek kalitede bir nakliyat hizmeti konusunda bizlerle her zaman profesyonel düzeyde çalışabilirsiniz.

Her türlü ev eşyasını hem şehir içinde hem de şehirlerarasında kolaylıkla taşıyor ve bu süreci kolay bir şekilde atlatabilmenizi sağlıyoruz. Ankara profesyone güvenilir taşıma şirketi olarak Geniş araç filomuz sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz zamanda taşıtabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek tüm taşınma detayları konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda taşınma mesafeniz ve eşya miktarınıza göre nakliyat fiyatlarımız hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Firmamız her zaman kurumsal hizmetleri ile güvenli taşımacılık desteği vermektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Ankara ev taşıma şirketleri içinde en tecrübeli firmalardan biri olan Baraj Nakliyat son derece güvenilir bir firmadır. Evini taşıdığımız tüm müşterilerimize aileden gibi davranırız. Son model nakliye araçları ,en yeni ambalaj malzemeleri ve en deneyimli ev taşıma personelleri ile çalışıyoruz. Taşınma esnasında sigorta ve sözleşme gibi tüm evrakları eksiksiz yapıyoruz. Ankara evden eve nakliye sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz. Zamanı doğru kullanarak en kısa sürede yeni evinize taşınmanızı sağlıyoruz.

Taşınma sürecinde kullandığımız araçlar yeni nesil nakliyat araçlarıdır. Kapalı, uzun ve geniş araçlarımız sayesinde tek seferde tüm eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Kapalı kasa olması ise özellikle şehirlerarasında taşınacak olan kişiler için son derece önemlidir. Bu tarz araçlar içerisinde eşyalar tamamen çevresel etkilerden korunmaktadır. Yüksek bir kalitede verdiğimiz taşınma desteği sayesinde firmamız bu süreci en kolay şekilde atlatabilme imkanı sunmaktadır.

Ankara kurumsal evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine gereken her türlü önemli gösteriyoruz. Bu süreçte hem araç seçimi hem personel seçimi üzerinde durduğumuz konulardır. Standartlarımızın yüksek olması için mutlaka sigortalı taşıma hizmetinden asansör desteğine kadar her türlü hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Nakliyat sürecinde eşyalarınız her zaman firmamızın koruması altında olmaktadır.

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ankara şehirler arası  evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız eşyaların taşınmasında tüm güvenlik tedbirlerini önceden almaktadır. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli konu eşyaların güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere aktarılmasını sağlamaktır. Yüksek standartlarda taşınan eşyalarınız her zaman firmamızın güvencesinde olmaktadır.

Sigorta teminatları çerçevesinde olası bir problem meydana gelirse bu süreçte mutlaka gerekli tüm sorumlulukları üzerimize alıyoruz. Taşınma sırasında bir sorun meydana gelmiş ise bu sorunların sizi uğratmış olduğu her türlü maddi zararı karşılamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle evden eve nakliyat sigortası düşünüldüğünden çok daha önemli bir hizmettir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşınacak olan kişilerin sigorta kavramına gereken önemi vermesi gerekmektedir.

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yüksek katlardan eşya taşımak zor iştir. Çağın en büyük yeniliklerdinden olan Ankara asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızı sorunsuz ve zahmetsizce taşıyoruz. Merdiven boşluklarına maruz kalmayan eşyaların zarar görme olasılığıda ortadan kalkmış oluyor.Zamandan tasarruf ederek eşya ambalajlama,montaj gibi Ankara evden eve işlerine daha çok zaman ayırıyoruz. Ankara asansörlü taşıma şirketi olarak 21 katlı mobil asansörümüz mevcuttur.

Ankara Ev Taşıma Firmaları

Ankara ev taşıma firmaları eşyaların bir yerden başka bir yere nakledilmesinde hizmet alınabilecek firmalardır. Ancak bu süreçte firma seçiminde her zaman özenli davranmak gerektiği unutulmamalıdır. Ankara nakliyat firması seçerken her zaman kurumsal nakliyat firması seçmeye özen gösterilmelidir. Kurumsal bir firmanın gereklerini yerine getirmeyen hiçbir firmanın bu süreçte sizlere hizmet garantisi de olmayacaktır.

Firma seçimi yaparken her zaman beklentilerinize yanıt verecek bir evden eve nakliyat firması seçmeniz gerekmektedir. Bu firmalar sigortalı ve asansörlü taşıma hizmeti sunması son derece önemlidir. Uzun bir süredir Ankara evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye özen gösteren firmamız sizlere kaliteli bir taşınma desteği sağlamaktadır. Eşyalarınızı istenilen sürede taşıyor ve bu süreci kolaylıkla aşabilmenize yardımcı oluyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Yorumlar

0
Mobil Asansör
0
Nakliye Kamyonu
00
Toplam Tecrübe
00000
Memnun Müşteri

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Haymana Evden Eve Nakliyat

Haymana Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Beypazarı Evden Eve Nakliyat

Beybazarı Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Altındağ Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Elmadağ Evden Eve Nakliyat

Elmadağ Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Bala Evden Eve Nakliyat

Bala Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat hizmetleri için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.