Diyarbakır Adana ev taşıma

Diyarbakır Adana Ev Taşıma

Baraj Adana Nakliyat firması olarak Diyarbakır Adana ev taşıma işleri için bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız sürekli Adana Diyarbakır nakliye seferleri düzenlemektedir. Özellikle atama sezonlarında ,polis ,asker gibi memurların evden eve nakliyat işlerini yapmaktadır. 

Diyarbakır Adana evden eve nakliyat için sigorta kapsamında güvenli taşıma yapıyoruz. Eşyaların ambalajlanması,mobilya montaj ve beyaz eşya montaj gibi tüm işleri eksiksiz yapıyoruz.  Kapalı çelik kasa araçlar ile çalışıyoruz. Eşyalarınız firmamız tecrübesi sayesinde güvenle taşınıyor. 

 

Diyarbakır Adana Ev Taşıma Fiyatları

Diyarbakır Adana Ev Taşıma fiyatları için eşya tespiti yapmamız gerekir. Kafadan verilen fiyat aralıkları daha sonradan sorun teşkil edebilir. Bu sebeple eşyalarınızın video veya detaylı resimlerini alarak değerlendşirme yapıyoruz. Örnek Diyarbakır Adana evden eve nakliyat fiyatları tablomuz alt kısımda verilmiştir. 

 

asansor tasima
Diyarbakır Adana Evden Eve Nakliyat
Diyarbakır Adana 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü8500 TL
Diyarbakır Adana 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü9500TL
Diyarbakır Adana 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü10000 TL
Diyarbakır Adana 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü12000 TL
Diyarbakır Adana Parça Eşya Taşıma FiyatıAsansörlü3000 TL
Diyarbakır Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Diyarbakır Adana Evden Eve Nakliyat Süreci

Diyarbakır Adana evden eve nakliyat süreci ekspertiz hizmeti ile başlatılarak en doğru şekilde planlarnır. Eşyalarınız ambalajlanır,Küçük Eşyalarınız toplanır ve mobilya beyaz eşyalar de monte edilerek yüklenir. Adana da ise sökülen tüm eşyalar yerli yerinde montaj yapılır.

Diyarbakır Adana Arası nakliyat için en çok hizmet veren firmalardan biriyiz. Bu sebeple dönüş aracı olarak en uygun fiyatlara eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınızı sigortalıyoruz ve poliçenizi size teslim ediyoruz. İsteğe göre ekspres olarak taşıma yapar ve aynı gün teslimat yapabiliriz.

Diyarbakır Adana Nakliye Kaç Gün Sürer ?

Diyarbakır Adana nakliye normal şartlarda en geç 48 saat sürmemktedir. Ancak eşya miktarı hava ve yol şartlarına göre bu süre değişiklik gösterebilir. Diyatbakır Adana ev taşıma fiyatları indirmek için her iki müşterimizin eşyasını aynı araçda taşıyoruz. Böylelikle maliyetleri bir nebze olsun düşürüyoruz.

Tabi bunu yapabilmek için öncelikle müşterilemizin aynı güzergaha taşınıyor olması gerekir. Örneğin bir müşteri Antep bir müşteri Adana iline taşınacaksa bunlar aynı araca uygundur. Ancan Biri Niğde Biri Adana Olursa bu biraz ters istikamettir.

Diyarbakır Adana Nakliyat İçin Dönüş Aracı

Diyarbakır Adana Nakliyat için boş dönüş aracı bulmanın önemini anlıyoruz. Dönüş kamyonları daha ucuz taşıyabileceğini düşünüyorsunuz. Bu tamamen doğru diyemeyiz. Fiyat bir miktar düşebilir. Ancak Diyarbakır Adana Evden Eve Nakliyat için işçi ve asansör maliyetleridönüşdede aynı olacağından çok fazla indirim olmaz.

Ama tabi Diyarbakır Adana nakliyat için mazot giderlerinden bir miktar indirim yapmak söz konusu olabilir. Yaz aylarında dönüş aracı da olsa kimse ucuz çalışmak istemez. Bu sebeple çok fazla bir fiyat farkı olacağını düşünmüyoruz.

Diyarbakır Adana Şehirler Arası Nakliyat

Diyarbakır Adana Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak en tecrübeli firmalardan biriyiz. Yıllardan beri Adana ile Diyarbakır Arası evden eve nakliyat,parça eşya taşıma,nakliye gibi alanlarda çalışıyoruz. Diyarbakır bölgesini de en az Adana kadar biliyoruz.

Diyarbakır Adana Ev Taşıma işlemlerini yerine 48 saat içinde başarılı olarak tamamlıyoruz. Bu bölgedeki müşterilerimiz genelde memurlar olmaktadır. Bizde bu doğrultuda hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

 

Diyarbakır Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Diyarbakır Adana ev taşıma fiyatları eşya miktarı ve kat yüksekliğine göre 7
000-15000 tl arası değişir.

Diyarbakır Adana Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

Diyarbakır Adana nakliyat en geç 48 saat içinde tamamlanır

Diyarbakır Adana Parça Eşya Taşıyormuzunu?

Evet Diyarbakır Adana parça eşya taşıyoruz.

Eşyaları Sigorta Yapıyormuzunuz?

Evet Diyarbakır Adana arası eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Kaç Elemanla Çalışıyorsunuz ?

Yükleme işlemlerini eşyaya göre en az 4 elemanla yapıyoruz.

Diyarbakır Adana Boş Dönen Kamyonlar

Diyarbakır Adana Boş dönüş kamyonları,Diyarbakır’dan Adana’ya boş dönecek evden eve nakliyeciler için bize ulaşın.Diyarbakır Adana ev taşıma için sürekli boş kamyonlarımız mevcuttur. Adana’dan Diyarbakır’a giden ve boş dönen yük arayan firma bulmak için bizden yardım alabilirsiniz.

Bu bölgeye sürekli hizmet verdiğimiz için bu işi kolaylıkla yapıyoruz. Bizim aracımız olmasa dahi ortakçalıştığımız firmaları yönlendiriyoruz. Adana evden eve nakliyat firması olarak Diyarbakır Adana ev taşıma hizmeti için bize ulaşın.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

 • Diyarbakır Mersin Ev Taşıma
 • Diyarbakır Osmaniye Ev Taşıma
 • Diyarbakır Hatay Ev Taşıma
 • Diyarbakır İskenderun Ev Taşıma
 • Diyarbakır Antep Ev Taşıma
 • Diyarbakır Niğde Ev Taşıma
 • Diyarbakır Kayseri Ev Taşıma
 • Diyarbakır Konya Ev Taşıma
 • Diyarbakır Aksaray ev taşıma
 • Diyarbakır Tarsus ev taşıma
 • Diyarbakır Ankara Ev Taşıma
 • Diyarbakır Afyon Ev Taşıma
 • Diyarbakır Eskişehir Ev Taşıma
 • Diyarbakır Kütahya Ev Taşıma
 • Diyarbakır Isparta Ev Taşıma

 

Baraj Nakliyat Blog
Tufanbeyli NakliyatTarsus NakliyatKozan Nakliyat Ceyhan Nakliyat Karataş Evden Eve Nakliyat Pozantı Nakliyat Karaisalı Nakliyat İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Atapark Nakliyat Akyurt Nakliyat Çayyolu Nakliyat Batıkent Nakliyat Yenimahalle Nakliyat Mamak Nakliyat Keçiören Nakliyat Çankaya Nakliyat Balgat Nakliyat