evden eve nakliyat nasıl yapılır

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Hayatınızda hiç bir evden eve nakliyat firmasına evinizi taşıtmadıysanız yazımız ilginizi çekebilir. Aklınıza ister istemez evden eve nakliyat nasıl yapılır ? Evden Eve Nakliyat firmaları nasıl çalışır ? Hangi firmalar evden eve nakliyat hizmeti verir gibi fiyatları ne kadardır gibi sorular geliyordur.Yazımızda bu konulara detaylı şekilde anlatmaya özen gösteriyoruz.

Eski dönemlerde ev taşıma firmaları diye bir kavram yoktu. İnsanlar bir kamyonet tutar ve kendi akrabaları yardımı ve ya hamallar yardımı ile bu işi yaparlardı. Ancak gelişen teknoloji ile evden eve nakliyat hizmeti gelişti.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Adım Adım Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat yetkili ve deneyimli firmalar tarafından eşyalarınızın eski evinizden alınıp yeni evinize hasarsız şekilde nakledilmesine denir. Bu işler sırasında evden eve nakliyat firmaları ev eşyalarınızın tüm sorumluluğunu alır. Doğru firma ilk önce ekspertiz hizmeti verir ve eşyalarınızı almak istediğiniz hizmeti tam olarak anlar ve buna göre plan yapar.

evden eve nakliyat nasıl yapılır
Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Ücretsiz olarak yapılan eksper aşamasında eleman sayısı,fiyatlandırma,paketleme malzeme miktarı ve hatta kamyon ve asansörlü taşımacılık aracının yanaşacağı yere kadar her iş hesap edilir. Böylelikle taşınma günü ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmiş olur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangi İşleri Yapar ?

evden eve nakliyat paketleme

Evden eve nakliyat firmaları ; eşyalarınızın toplanması,mobilyaların beyaz eşyaların sökülüp takılması,tüm eşyaların paketlenmesi gibi tüm işleri anlaşmanıza bağlı olarak yapar. Mutfak eşyaları toplanır.Yatak odası dolabı gibi büyük parçalar eski evde sökülür ve yeni evde aynen montaj yapılır.

Hangi Firmalar Evden Eve Nakliyat Hizmeti verir ?

Kanuni olarak K-3 yetki belgesi olana bakanlık tarafından ev ofis taşıma şirketi olarak yetki verilen kişi yada kurumlar evden eve nakliyat hizmeti verebilir. Diğer belge sahipleri K-1 gibi bu hizmeti vermesi yasaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Evden Eve nakliyat fiyatları bulunduğunuz ile göre değişir. Ancak evden eve nakliyat fiyatları şehir içi Türkiye geneli asansörsüz 1200₺ asansörlü olarak 1500-2000₺ arası değişir.

Mutfak Eşyalarım Toplanırmı ?

Her iş firma ile yaptığınız fiyat anlaşmasına bağlıdır. Toplamalı anlaşırsanız evden eve nakliyat firmaları mutfak eşyalarınızı toplayacaktır.

Beyaz Eşyalarımın Montajı Yapılırmı ?

Evet. Standart evden eve nakliyat hizmeti paketinde buzdolabı,çamaşır makinesi,fırın,kurutma makinesi montaj ve de monta hizmeti vardır. Firma bunları eski evde sökmek ve yeni evde kurmakla yükümlüdür.

Mobilyalarımın Montajı Yapılırmı ?

Gerçekten profesyonel bir evden eve nakliyat firması evinizde bulunan tüm mobilyaları sökmek ve yeni evde kurmak zorundadır. Bu işte kural budur.

Taşıma Araçları Nasıl ?

Evden eve nakliyat araçları ev eşyaları hassas olduğundan kapalı çelik kasa ev taşımaya uygun araçlardır.

Paketleme Nasıl Yapılır ?

Genelde tüm firmalar balancuklu naylon kullanır. Evde bulunan beyaz eşyalar ve mobilyalar bu malzeme ile sarılarak taşıma yapılır. Yan taraf da resimde paketlenmiş eşya resmi verilmiştir.

Yüksek Katlarda Nasıl Taşıma Yapılır ?

adana asansörlü taşımacılık

Artık elle eşya taşıma dönemi bitmiştir. 2. kat üzeri tüm evden eve nakliyat işlemleri asansörlü taşımacılık kapsamında yapılır. Yan resimde asansörlü taşıma aracı gösterilmiştir.

Eşyalarıma Zarar Gelirse Ne Olur ?

Eşyalarınza zarar gelmesi durumunda firmalar sorumludur elbet de. Ancak plazma gibi çok hassas eşyalar bu garanti kapsamına girmez. Kendi aracınız var ise kendiniz taşımanızda fayda vardır. Şehirler arası nakliyat için yol nakliyat emtea sigortası yapılmaktadır.

Yazımızda Neler Var?

Baraj Nakliyat Ev Taşıma
05374092406