istanbul adana nakliye

İstanbul Adana Ev Taşıma

Adana Baraj Nakliyat’dan İstanbul Adana ev taşıma hizmeti almak artık çok daha kolay. Firmamız Adana İstanbul ev taşıma ve İstanbul Adana evden eve nakliyat seferleri düzene girmiştir. İstanbul’un Tüm ilçelerinden ve yakın illerde Adana’ev taşımacılığı için bizden hizmet alabilirsiniz.

Firmamız eski ve köklü bir ev taşıma şirketidir. Güçlü alt yapımız ile İstanbul Adana Arası tüm nakliyat işlerini yapacak alt yapımız mevcuttur. Geniş araç filomuz her ile her türlü İstanbul Adana Nakliye işlerinizi uygun fiyatlara çözüme kavuşturuyoruz.

İstanbul Adana Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Adana Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Adana ev taşıma fiyatları eşya miktarı ve kat yüksekliği ile oratntılı olarak değişir. Avrupa yakasından alınan eşya ile Anadolu yakasından alınan eşya arasında fiyat farkı olabilir. İstanbul Adana evden eve nakliyat fiyatlarımıza paketleme,mobilya montaj ve beyaz eşya montaj dahildir. Ekstra ücret alınmamaktadır. Alt kısımda örnek İstanbul Adana Ev Taşıma Fiyatlarını İnceleyiniz.

İstanbul Adana 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü7500 TL
İstanbul Adana 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü9500 TL
İstanbul Adana 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü10500 TL
İstanbul Adana 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü12500 TL
İstanbul Adana 5+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü15000TL
İstanbul Adana Parça Eşya TaşımaAsansörlü2500TL
İstanbul Adana Ofis TaşımaAsansörlü8000 TL
İstanbul Adana Bekar Eşyası TaşımaAsansörlü6500 TL
İstanbul Adana Öğrenci Eşyası TaşımaAsansörlü5000 TL
İstanbul Adana Nakliye FiyatıAsansörlü6500 tl
İstanbul Adana Ev Taşıma Fiyatları Tablosu

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Süreci

İstanbul Adana evden eve nakliyat süreci ekspertiz hizmeti ile planlanır. Bu süreçde eşya tespiti,yükleme ve teslimat tarihleri ile İstanbul Adana nakliye ücretleri belirlernir. Daha sonra nakliye günü belirlernir. Ekiplerini ev eşyalarınızı ambalajlama ve de monte sonrası dikkatlice araca yükler.

İstanbul Adana ev taşımacılık sırasında sigorta işlemleri ve diğer sözleşme gibi evraklar eksiksiz yapılır. Ankara ilinde sökülen mobilyalar Adana ‘da kurulur. Paket den çıkartılır ,Beyaz eşyalar monte edilir. İstanbul’de ne de montee dilmişse Adana da aynen montaj yapılır.

İstanbul Adana Nakliye Kaç Gün Sürer ?

Hava yol durumu eşya miktarına göre İstanbul Adana nakliye bitiş süreci 72 saatdir. Ancak özel yani ekspres evden eve nakliyat hizmetinde aynı gün dahi teslimat yapabiliriz. Bunun için sadece size özel araç kullanıyoruz. Başka herhangi bir yük almıyoruz.

Diğer İstanbul Adana Nakliye hizmetlerinde 2 müşterimizin eşyasını yüklüyoruz. Dolayısı ile teslimat süresi 1 gün kadar uzayabiliyor. Ancak maliyetleri düşürebilmek için bu şekilde çalışmamız kaçınılmaz. Mazot giderlerinde en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu çoklu taşımadır.

İstanbul Adana Nakliyat İçin Boş Dönüş Aracı

İstanbul Ankara nakliyat için boş dönüş kamyonu çok önemli bir konudur. Müşterilerimiz den gelen sorulardan bunu anlıyoruz. İstanbul’dan Adana’ya taşınan kişiler Adana firmaları ile taşınmak istiyor. Bunun sebebi dönüş aracı ucuz olur mantığı. Ama evden eve nakliyat için bu çok fazla bir değer kazanmıyor.

İşçilik ve asansör maliyetleri İstanbul Adana Boş dönüş aracı içinde aynıdır. Sadece mazot farkı olarak size indirim yapılabilir. Ankara Adana ev taşıma fiyatları indirimli olabilmesi için 2 müşteri aynı araçda olmasıdaha mantıklıdır.

İstanbul Adana Şehirler Arası Nakliye

İstanbul Adana şehirler arası nakliye şirketi olarak çok deneyimli bir firmayız. İstanbul bölgesine çok uzun zamandır çalışıyoruz. Dolayısı ile nerede ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. İstanbul Adana evden eve nakliyat sürecinizi sigortalı,ambalajlı,asansörlü olarak kusursuz yönetiyoruz.

İstanbul Adana ev taşıma ücretlerimiz de diğerlerine göre daha ucuz olacağından emin olabilirsiniz. Şirketimiz Adana’ya boş dönmemek adına fiyatlarda kabul edilir ölçüde taviz vermektedir.

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

İstanbul Adana evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarına göre 10000-20000 arası değişir.

İstanbul Adana Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

İstanbul Adana nakliyat işlemi en az 72 saat içinde biter.

İstanbul Adana Parça eşya Taşıyormusunuz ?

Evet Parça eşya taşıyoruz.

İstanbul Adana Nakliye Sigortalımı ?

Evet İstanbul Adana Nakliye için sigorta yapıyoruz.

05374092406