Karataş Evden Eve Nakliyat - %20 İndirimli Ev Taşıma

Karataş Evden Eve Nakliyat

Karataş evden eve nakliyat evden eve eşya taşımacılığında senelere dayanan tecrübeye sahiptir. Eşya taşımacılığında özenli yaklaşımlar ve titiz hizmet anlayışına sahip olan firma, sektörde ön sıralarda yer alır. Eşya taşımacılığında dikkat edilecek konuların başında, eşyaların cinslerine uygun taşıma usullerinin bilinmesi ve uygulanması gelir. Eşya taşımacılığında camdan yapılmış eşyalar, avize ve antika değerinde olan ev eşyalarının taşınması ayrı bir dikkat ve bilgi gerektirecektir.

Karataş Evden Eve Nakliyat Firması
Karataş Evden Eve Nakliyat

Bu türlü eşyaların koliler içerisinde taşınırken hareket etmesini önleyecek sabitleme özelliğine sahip köpüklerle sıkıştırılması gerekir. Elektronik ve beyaz eşyalarda da aynı özenin gösterilmesi gerekir. Elektronik eşyaların taşınırken dikkat edilmemesi arızalanmalarına sebep olabilecektir. Bu nedenle her cins ev ve ofis eşyasının muhteviyatına uygun şekilde taşınması son derece önem taşıyacaktır.

Karataş Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Karataş evden eve nakliyat, sektörde eski bir kuruluş olmasının yanı sıra deneyime de önem veren işletmelerdendir. Şirket çalışanları, taşımacılık sektöründe deneyim ve bilgi sahibi kişilerdir. Şirket elemanlarına taşımacılık sektöründe her geçen gün gelişen yeniliklerden haberdar olması için belli zamanlarda eğitimler sunulmaktadır. Taşıma firmamız, çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip olup, en zor taşınma koşullarında bile kısa ve pratik çözümler üretme becerisine sahiptir.

Taşınmanın gerçekleşeceği yerler sadece stüdyo tipi ufak yaşam alanları ile apartman daireleri olmayacaktır. Villa tarzı büyük yaşam alanlarında da taşınmalar gerçekleşecektir. Bu türlü alanlar için kısa sürede ve hasarsız eşya taşımacılığı, profesyonel yaklaşımlar gerektirir.

Adana Karataş  nakliyat firma elemanlarımız, her ortamda eşya nakliyesini yapacak nitelikte deneyim ve bilgiye sahiptir. Taşınma yapılacak alanın büyüklüğüne göre nakliyat elemanlarımız ve teçhizat sistemlerimiz de daha geniş çapta olacaktır. Antika tarzı kıymetli eşyaların bulunması durumunda özel muhafazalı ambalajlar içerisinde taşımacılık yapılmaktadır. Firmamız, her alanda en rahat taşınma hizmetini sunacaktır.

Marangozluk Hizmeti Gerektiren Durumlar

Karataş evden eve nakliyat, taşınma anında marangozluk ve elektrikle ilgili işlerde de yardımcı olacak işletmelerdendir. Büyük ebatlı dolapların kapılardan çıkması son derece güç olacaktır. Bu türlü dolapların sökülmesi ve taşınma sonrasında tekrar eski haline getirilmesi gerekir. Nakliyat sırasında bu türlü işler, marangozluk hizmeti gerektiren durumlardır.

Taşınma anında zaman kaybettirecek olan bu tür işler için dışarıdan marangoz çağırmadan kısa süreler içerisinde firma elemanlarımızdan destek alınabilir. Taşıma elemanlarımız, marangozluk hizmeti gerektiren işlerde de yardımcı olacaktır. Elemanlarımız, hızlı olduğu kadar güvenilir hizmet te sunacak olan profesyonel kişilerdir. Avizelerin sökülüp, takılması gibi işler için de elemanlarımızdan destek alınabilecektir.

Ekipman ve Teçhizat Bakımından Yeterlilik

Karataş evden eve nakliye ekipman ve teçhizat bakımından da yeterli desteği sunacak olan taşıma şirketlerindendir. Bazı adresler, taşınmanın zaman alacağı yerlerdir. Bunlara verilecek örneklerin başında dar sokak girişleri gelir. Apartmanlardan eşyaların çıkarılmasına müsaade etmeyecek kadar küçük olan kapılar da taşınmayı zorlaştıracaktır. Yüksek katlarda oturanlar için de eşyaların asansörle taşınması, apartman yönetmeliğince aykırı durumlardır.

Karataş Evden Eve Nakliyat Şİrketleri
Karataş Evden Eve Nakliyat Firması

Bu türlü alanlar için asansörlü taşıma sistemlerinden destek alınması önerilir. Asansörlü taşıma sistemleri,  en yüksek katlardan bile rahatlıkla ve güvenli şekilde eşya taşınmasına olanak tanıyacaktır. Firmamız, asansörlü taşıma sistemleri ile zengin bir araç filosuna sahip olan kuruluşların başında gelir. Taşınmada stres yaratan tüm konular, firmamız sayesinde son derece rahat ve kısa sürede çözülecektir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Veren İşletmeler

Karataş nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti sunan işletmelerin başında gelir. Eşyaların hasar almadan taşınması için her türlü önlem düşünülmüştür. Olabilecek kötü senaryolar için önlem alınmış olsa da riski yok etmek imkansızdır.

Hesaplanamayan bazı durumlar için de eşyaların sigortalanması, hizmet alan kişilere verilecek en önemli güvencedir. Eşya hasarlarına karşı, taşınmaya konu olan ev eşyalarının değerinde sigortalanması önerilir.

Eşyaların değerinde sigortalanması, hasar halinde maddi zararın gerçek değerinde ödenmesini sağlayacaktır. Taşınma öncesi gelen eksper, eşyalar için güncel değerinde bir sigorta bedeli belirleyecektir. Karataş evden eve nakliyat firmamız, ücretsiz eksper hizmeti sunan dürüst yaklaşımlara sahip olan kuruluşların başında gelir. Eşyalarda oluşabilecek en ufak bir hasar bile firmamızın sorumluluğu altındadır. Bu sayede taşınma öncesinde yaşanacak stres ve kaygının yerini, taşınma anında huzur ve firmamıza karşı güven duygusu alacaktır.

Karataş Nakliyat Hizmetinde Güler Yüzlü Prensibi

Karataş Nakliye
Karataş Evden Eve Nakliyat

Karataş nakliyat, güler yüzlü hizmet sunan elemanları ile taşınmayı keyifli hale getirecektir. Firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçildikten kısa bir süre sonra derhal ev ziyaretleri gerçekleşir. Ev ziyaretlerindeki en önemli amaç, taşınacak olan yere uygun sayıda koli teminidir. Ayrıca gerekli olduğu durumlarda alet çantası da getirilecektir.

Karataş evden eve nakliyat araçlarımız da eşyaların taşınmasına uygun büyüklükte olup, nakliyat sırasında rahat bir taşımacılık için uygun koşullara sahiptir. Araçlarımız periyodik olarak bakımdan geçirilmiş olan taşıma araçlarıdır.

Nakliyatı gerçekleştiren şoförlerimiz alanında uzman olan kişilerdir. Eşyalar, sarsıntıdan etkilenmeyecek şekilde güvenle gidecekleri yere hasarsız şekilde ulaşacaktır. Taşınma sonrasında da kolilerin ilgili yerlere bırakılması ve avizelerin takılması, işletmemiz sorumluluğu altındadır. Profesyonel bir taşınma hizmeti için firmamızla irtibata geçilmesi önerilir.

Yazımızda Neler Var?

Baraj Nakliyat Ev Taşıma
05374092406