Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat firmamız evde kullanılan tüm eşya ve malzemelerin başka bir ildeki adrese taşınması işlemini yapmaktadır. Bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, elektronik ürünler, salon takımı, oturma grubu, masa, sandalye, dolap, mutfak araç ve gereçleri olmak üzere tüm eşya ve malzemelerin taşınmasıdır.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Firmaları
Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Evde kullanılan eşya ve malzemeler, maliyetli ve emek verilerek alınmış ürünlerdir. Taşınma işlemlerinin bireysel olarak yapılması mümkün değildir. Aynı zamanda piyasada amatör taşıma prosedürlerini bilmeyen merdiven altı tabir edilen nakliyat firmaları aracılığıyla eşyaların taşınması durumunda emek verilerek alınan maddi ve manevi değeri bulunan eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

Bu yüzden eşyaların herhangi bir zarara uğramaması, taşınma sırasında deformasyon meydana gelmemesi için profesyonel hizmet veren firmadan destek alınmalıdır.
Mersin şehirler arası nakliyat firmamız; şehir içi ve şehirlerarası nakliye işlemlerinde yılların tecrübesi, bilgi birikimi, son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman kadrosu ile birlikte profesyonel hizmet verir.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Firması

Evden eve taşımacılık işlemleri, birkaç aşamadan oluşur. Verilecek taşıma hizmetinin, müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirilmesi ve eşyaların güvenli bir şekilde taşınması esastır. Nakliye işlemlerinde yapılan işlem aşamaları şunlardır:

 •  Müşteri ile ön görüşme yapılır.
 •  Eşyaların taşınabilmesi için gerekli olan ekipmanların ayarlanabilmesi amacıyla müşterimizin verdiği adrese gidilerek eşyaların kapasitesi, türü, çeşidi, büyüklüğü gibi bilgiler elde edilir.
 • Eşyalarda taşıma sırasında düşük bir ihtimalde olsa olası herhangi bir hasar söz konusu olduğunda, meydana gelen zararların karşılanması için eşyaların sigortalanması gerekir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak ekspertiz işlemleri yapılır ve eşyalar sigortalanır.
 • Taşıma prosedürlerini içeren, müşterimizin mağdur olmaması için taşıma ile ilgili esasların yer aldığı sözleşme imzalanır.
 • Taşıma günü ve saati belirlendikten sonra belirlenen günün 1 gün öncesinden evde kullanılan eşya ve malzemeleri taşımaya hazır hale getirmek için personelimiz tarafından eşyalar sağlam ambalajlar ile sarılarak paketlenir.
 • Taşıma günü, binanın konumuna göre asansörlü taşıma sistemi kurularak eşyalar nizami olarak araca yüklenir.
 • Son aşama ise tüm eşya ve malzemeler araçla birlikte yeni adrese ulaştıktan sonra müşterimizin talebine göre eşyalar odalara yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. Mobilya ürünlerinin montajı tamamlanır ve gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra işlem sonlandırılır.
 • Evden eve taşımacılıkta sorunsuz, güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet almak için Mersin şehirlerarası nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Nakliyat sektöründe, şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren firmalar içerisinde kaliteyi ve güvenilir hizmeti ön planda tutan firmamız; 7/24 saat sizlere hizmet etmek için personeli ve tüm ekipmanlarıyla hizmet verir.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri
Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat hizmeti, uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Amatörce ve işin esaslarını bilmeden eşyaların taşınması durumunda, eşyalar zarar göreceğinden kişiler için bu durum hem maddi hem manevi olarak bir zarardır. Firmamız; son teknolojik ekipmanları, uzman kadrosu, profesyonel hizmetiyle 7/24 saat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Firmamızdan hizmet almanın avantajları ise şunlardır:

 • Yapılacak işlemler sözleşme imzalanarak güvence altına alınır.
 •  Eşyalar sigortalanır.
 •  Kurumsallaşmış yapısıyla, hizmette kalite ve güvence ön plandadır.
 •  %100 müşteri memnuniyeti ile hareket edilir.
 •  Eşyalar, her türlü darbeye dayanıklı ambalajlar ile sarılarak paketlenir.
 •  En uygun fiyat garantisi verir.
 •  Eşyalar, asansörlü taşıma sistemi ile araçlara yüklenir.

Mersin şehirler arası evden eve nakliyat firmamız, taşıma hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm sertifikalara ve belgelere sahip köklü bir firmadır.

Mersin Şehirler Arası Taşıma Hizmeti

Nakliyat hizmetinde profesyonelliği gösteren en önemli referanslardan birisi, kaliteli taşıma hizmetidir. Firmamız, yaptığı tüm hizmetlerde uzman kadrosu ile ve son teknoloji ekipmanlarla ile birlikte kaliteli taşıma hizmetini gerçekleştirir.

Kaliteli taşıma hizmeti demek; taşınacak eşyalar ile ilgili tüm resmi prosedürlerin yapılması, müşterinin mağdur olmaması için resmi olarak güvence verilmesi, taşınacak eşya ve malzemelerin hasar görmeden güvenli bir şekilde yeni adrese taşınması, personelin güler yüzlü ve anlayışlı davranması, 7/24 saat hizmet veren, zamanında hizmeti yerine getirmek demektir.

Mersin şehirler arası nakliye firmamız taşıma işlemine başlamadan önce gerekli olan sözleşme ve sigorta işlemlerini yapmak üzere ücretsiz olarak ekspertiz işlemlerini tamamlar. Ardından sözleşmede yer aldığı suretle, taşıma günü veya 1 gün öncesinde taşınacak eşya ve malzemeler dayanıklı ambalajlar ile sarılarak taşımaya hazır hale getirilir.
Asansörlü taşıma sistemi ile eşyalar, araca uygun şekilde ve nizami olarak yerleştirilir.

Araca yüklenen eşyalar, yeni adrese taşınmak üzere hareket edilir ve yeni adrese ulaştıktan sonra yine dikkatli ve özenli bir şekilde tüm eşyalar, müşterilerimizin isteği doğrultusunda odalara yerleşimi sağlanır. Son olarak eşyalarda herhangi bir olumsuz durum olup olmadığını kontrol etmek için müşterimiz ile birlikte gerekli kontroller sağlandıktan sonra işlem tamamlanır. Kaliteli taşımayı, en uygun fiyatlarda sunan firmamızdan hizmet almak için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Mersin Şehirler Arası Eşya Taşıma Alanında Zamanında Hizmet

Nakliye hizmetinde, müşterilerimizin mağdur olmaması için müşterimizin istediği gün ve saatte eşyaların yüklenip yeni adrese ulaşması gerekir. Farklı nedenlerden dolayı eşyalarını taşıtmak durumunda kalan insanların, kendilerine göre yaptıkları planlarında herhangi bir aksama yaşanmaması için firmamız personeli, anlaşılan tarih ve günde tüm eşya ve malzemeleri taşıyacak şekilde planlama yaparak gerekli işlemler başlatır.

Mersin şehirlerarası taşıma hizmetinde kullanılan araçlar, uzman şoförlerimiz tarafından kullanılarak güvenli bir şekilde tüm eşya ve malzemeler yeni adrese ulaştırılır. Baraj Nakliyat firmamız her zaman güvenli bir taşıma işlemi sunmaktadır.

Eşya Ambalajlama

Evden eve taşımacılıkta; evde kullanılan beyaz eşyalar, elektronik ürünler, mobilya ürünleri, mutfak araç ve gereçleri, diğer tüm malzemeler, firmamız personel tarafından dayanıklı ambalajlar ile sarılarak paketlenir. Müşterilerimizin özel eşyaları, giysileri, kıyafetleri ve mutfakta kullanılan tabak vb. malzemeler ise müşterimiz tarafından paketlenmesinin istenilmesi halinde, bu malzemelerde taşıma gününden 1 gün öncesinden uygun şekilde ambalajlanır.

Mersin İller Arası Sigortalı Nakliye

Şehirlerarası taşımacılıkta her türlü olası kaza gibi olumsuz durumlara karşı ve düşük ihtimalde olsa eşyaların taşınması sırasında herhangi bir zarara uğraması halinde oluşabilecek zararların karşılanması için eşyaların sigortalanması işlemleri yapılır.

Böylece güvence altına alınan eşyalarda herhangi bir zarar söz konusu olduğunda, sigorta poliçesinde yer alan limitler esas alınarak zararlar karşılanarak müşterimizin mağdur olmaması sağlanır.

Ekspertiz İşlemler Ücretli midir?

Eşyaların sigortalanması için ekspertiz işlemlerine gerek duyulur. Ekspertiz işlemleri, firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmek; firmamızın sunduğu en önemli ayrıcalıklardandır.

Mersin Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Nakliye hizmeti için 7/24 saat, şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren firmamıza web sitemiz üzerinden, WhatsApp, Instagram gibi sosyal medya araçları üzerinden ve telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız yeter.

Hangi İllere Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Veriyorsunuz?

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız, Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti gerçekleştiren deneyimli ve köklü geçmişe sahip bir firmadır.

Baraj Nakliyat Ev Taşıma
05374092406